Laskavec
Foto: Nadace Karla Janečka
Nadace Karla Janečka vydatně oslaví Světový den laskavosti, který letos připadá na pondělí 13. listopadu. Připravila celostátní happening #jsemlaskavec, jehož ambasadory se stali youtuber Jirka Král a zpěvák Tomáš Klus. Akce vyvrcholí FuckUp Night, kde známé osobnosti pohovoří o svých životních neúspěších.

V pondělí 13. listopadu si lidé po celé zeměkouli připomínají Světový den laskavosti. Akční tým Nadace Karla Janečka, která se dlouhodobě tématu laskavosti věnuje, se rozhodl nenechat ho bez povšimnutí. Propojí ho s myšlenkou celosvětového hnutí FuckUp Nights, které poukazuje na to, jak je důležité společně sdílet to, co se nám v životě zrovna dvakrát nepovedlo.

Životní příběhy totiž netvoří jen radostné momenty a splněná přání a za každým úspěchem se mnohdy skrývá také nemálo dílčích neúspěchů. Právě takovým věcem se věnuje série pravidelných setkání s názvem FuckUp Night, během kterých vystupují různé známé osobnosti a vypráví své příběhy.

Jinak tomu nebude ani večer 13. listopadu, kdy se v unikátním prostoru Pražské křižovatky odehraje speciální FuckUp Night - Laskavec. Představí se několik více či méně známých hostů, kteří pohovoří o svých životních "propadácích". "Pozvání přijal zpěvák Tomáš Klus, podnikatel Martin Hausenblas, módní návrhářka Marie Stará, novinářka Olga Štrejbarová a majitelka Sushiqueen Bára Rektorová," prozradila Dominika Trčková z Nadace Karla Janečka.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.