Lososové tacos Anny Linhartové
Foto: kuchařka Řešíš / Hřešíš
Představujeme nové kuchařské knihy, které se tentokrát nesou nejen v duchu zdravých trendů. V knize mladé kuchařky a herečky Anny Linhartové najdete nápady, jak příjemně a chutně "hřešit".

Řešíš/Hřešíš: kuchařka pro zdravé období i pro dny, kdy jdou předsevzetí stranou

U herečky a milovnice vaření Anny Linhartové, dnes Kameníkové, se jako u většiny z nás střídají dvě období. Jsou týdny, kdy cvičíme, živíme se zeleninou a počítáme kalorie, ale pak jsou dny, kdy si chceme zkrátka dopřát. Mladá kuchařka se proto rozhodla napsat knihu, kde pamatuje na obojí. V praxi to vypadá třeba tak, že čtenářům představí salátovou směs s mangem a lososem, "a když mám hříšnou náladičku, dám ji do kukuřičných placek". Kuchařka je vhodná i pro úplné začátečníky. "Naprostá většina použitých surovin je levná a recepty, i když jsou některé trochu časově náročnější, jsou jednoduché. Prostě bych ráda, aby mladí lidé začali vařit," přibližuje herečka, proč kuchařku sepsala.

Vydává Esence, 184 stran, 349 Kč.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.