cermak stanek
Foto: HN – Martin Svozílek
Další ze standupových večerů s názvem Ego Night proběhne ve čtvrtek 26. října. Na jevišti Divadla Troníček se kromě organizátorů Luďka Staňka a Miloše Čermáka představí také Nikola Džokič, Josef Chládek a Mirek Čepický.

Poslední čtvrteční večery v měsíci v Divadle Troníček pravidelně patří stand-up comedy. Jinak tomu nebude ani 26. října, kdy se na pódiu v pražské Vladislavově ulici odehraje další představení z cyklu Ego Nights, za kterým stojí Miloš Čermák a Luděk Staněk.

Standupový speciál k letošním volbám do Poslanecké sněmovny sice proběhl už v sobotu 21. října, protože komici ale často a rádi čerpají inspiraci z aktuálního dění a prostředí kolem sebe, pravděpodobně tentokrát nevynechají volební výsledky.

Parkující blondýna jako ryzec pravý. To nejlepší ze stand-upů Ego Night

Nadcházející Ego Night navštíví několik hostů a organizátoři slibují výběr toho nejlepšího: kromě dua Čermák–Staněk vystoupí také Nikola Džokič, Josef Chládek a Mirek Čepický.

HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.