Přednáška na konferenci Leadership Brno
Foto: archiv Leadership Brno
Že inspirativní lídr je nepostradatelný za každé situace a v jakémkoli prostředí, ukáže konference Leadership Brno. Její čtvrtý ročník se odehraje v pondělí 13. listopadu na jevišti Besedního domu. Do moravské metropole míří řečníci, kteří šéfují barům, kreativní agentuře i neziskové organizaci.

Inspirativní lídr je důležitý v jakémkoli prostředí - ať je řeč o reklamní agentuře, designovém studiu, neziskové organizaci, vědě a výzkumu či baru. Konference Leadership Brno, jejíž čtvrtý ročník se uskuteční 13. listopadu v Besedním domě, si proto položí otázku: Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků?

Odpovědět se pokusí sedm řečníků z odlišných oborů, ve svých vystoupeních využijí případové studie i své zkušenosti. Konferenci pořádá společnost GrowJOB Institute, kterou založil Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace.

Leadership
Řečníci letošního ročníku konference. Zleva Jaroslava Valová, Michal Pastier, Jan Vlachynský, Petr Ludwig, Šimon Pánek, Petr Jan Juračka. Nejnovějším potvrzeným řečníkem je youtuber Kovy.

Na jevišti Besedního domu se objeví například Jan Vlachynský, spolumajitel populárních brněnských podniků, jimiž jsou Bar, který neexistuje, Super Panda Cirkus a 4pokoje. Hovořit bude o svých amatérských začátcích a hledání cesty k efektivnímu vedení zaměstnanců i o tom, jak být rebelem v gastronomii. O své zkušenosti ve vrcholovém managementu a budování rodinné firmy se podělí Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti Siko Koupelny & Kuchyně.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.