Vizualizace videomappingu na průčelí Palladia
Foto: archiv studia Hyperbinary
Studio Hyperbinary, které Praze před léty představilo videomapping, svoji nejnovější produkci předvede o víkendu na budově obchodního centra na náměstí Republiky.

O víkendu 20.-22. října bude na historické budově bývalých kasáren na náměstí Republiky každý večer od 19 do 22 hodin k vidění videomapping. Obchodní centrum Palladium, které v budově nyní sídlí, jím oslaví 10. výročí.

Tvůrci videomappingu, umělci ze skupiny Hyperbinary, mají na svém kontě již několik audiovizuálních projekcí na pražské historické budovy. V roce 2010 rozsvítili staroměstský orloj a o tři roky později, během Signal festivalu, i kostel sv. Ludmily na náměstí Míru. Jejich posledním českým počinem je videomapping pro interiér Dvořákovy síně Rudolfina při koncertě České filharmonie.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.