V nabídce jsou také zážitky v Amsterdamu.
Foto: archiv Airbnb
Vyzkoušet si malbu s výtvarnicí, nafotit Prahu s profesionálem nebo poznat výrobu loutek umožňuje aplikace, která zprostředkovává také sdílené ubytování. "Vedení skupin mi dává zajímavou zpětnou vazbu," říká umělkyně LU Skřivánková, která učí zájemce malování na velké plátno.

Aplikace pro sdílené ubytování Airbnb přišla koncem června do Prahy se službou Trips. Zážitky, které jsou součástí služby, představují různé činnosti pod vedením místních umělců a odborníků. V Praze je k dispozici přes dvacet zážitků z oblasti výtvarné tvorby, fotografování nebo gastronomie, které nasbíraly první on-line hodnocení. Lidé si většinou pochvalují možnost zažít Prahu z pohledu místních.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.