Restaurace La Loca spolupracuje se zrmrzlinárnou Créme de la Créme.
Foto: archiv restaurace La Loca
Většinu pokrmů z menu restaurace La Loca si hosté mohou objednat v menších porcích na "šérování". Restaurace rozšířila nabídku snídaní - dáte si tu domácí bábovku a med naberete přímo z plástve. Ve znovuotevřeném Café Rudolfinum po čtyřech měsících provozu stále pečou skvělé koláče - třeba borůvkový s nakládanou parenicou.

Středozemí v La Loca

Restaurace La Loca znovu otevřela na konci dubna po rozsáhlé rekonstrukci kuchyně a Gourmetguru na události nechyběl. Zaujal ho jídelní koncept Together Tastes Better, který spočívá ve sdílení – návštěvníci si objednají na stůl více chodů a společně si na nich pochutnají.

Se začátkem letní sezony La Loca také představila "crossover" kuchyni, jídla specifická pro země Středního východu a Středozemí, především Itálii. Šéfkuchař Radim Gerlich k novinkám poznamenává, že se nachází "jedním prstem u nohy tam, kde by si přál, aby byla jednou celá restaurace".

Gourmetgurua potěšila nová zahrádka umístěná ve vnitrobloku, která má velkorysou otevírací dobu – od osmi hodin ráno do deseti hodin večer. Gourmetguru si tu dopřál snídani, které už nejsou dostupné jen klientům zastřešujícího hotelu Mosaic House, ale všem hostům. Jejich nabídka se rozšířila například o domácí bábovku, shakshuku s klobáskami a rajčaty nebo medovou plástev.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.