Caffe Dallucci na pražském Rohanském nábřeží.
Foto: gourmetguru
V Caffe Dallucci potěší domácí zákusky a polévky, sendviče však příliš neoslní.

Nové podniky na karlínském Rohanském nábřeží Gourmetguru navštěvuje rád. Vyzkoušel omeletu a chlebíčky v Bistru Jan Paukert, nadchla ho snídaně v Premier Mercato. Z Caffe Dallucci však odcházel trochu rozčarován.

Kavárna s bistrem Caffe Dallucci, která zde funguje už pár měsíců, působí stále trochu zmateným a neosobním dojmem. Z fádnosti interiéru, jehož variace Gourmetguru vídá v nových bistrech nepříjemně často, vybočuje velký barový pult obklopený vitrínami s domácími dezerty. Před ním stojí několik stolků s croissanty a sušenkami. Gourmetguru netušil, jestli se má pohodlně usadit a počkat na obsluhu, či si objednat u pultu. Na chvíli se posadil, obsluha si ho však nevšímala, ač bylo v podniku téměř prázdno, a tak se dovtípil, že B je správně.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.