V Nema problema připravují výtečné ryby.
Foto: archiv restaurace Nema problema
Gourmetguruovi se doneslo, že chorvatská restaurace na pražských Vinohradech s názvem Nema problema končí. Mělo by však jít pouze o pauzu - podnik hledá nové prostory. Přímo na Vltavě pak zakotvila nová pobočka známé zmrzlinárny.

Nema problema hledá nové prostory

Další z pražských restaurací vyhlásila "letní pauzu". Před pár dny Gourmetguru informoval o tom, že karlínský Thai father se se svým Our Cafe hodlá vměstnat do food trucku a uvolnit místo nové kavárně. Teď se dozvěděl, že místo změní i chorvatská restaurace Nema problema. Její majitelé však na rozdíl od Thai fathera neví, kam se přesune.

"Končíme, abychom po letní sezoně zase nově začali," oznámili na svém Facebooku majitelé chorvatské restaurace na pražských Vinohradech. Příznivce balkánské kuchyně také pozvali na "poslední večeři", kterou bude restaurace podávat 31. května. Půjde o raut, na kterém po zaplacení 350 korun mohou hosté sníst, co je libo. A pořádně to zapít – tvrdý alkohol se bude podávat se slevou.

Gourmetguru se těší na dalmátskou platu s pršutem, kulenem a pažským sýrem - ten má v oblibě také díky návštěvám severodalmátského ostrova Pag. Gourmetguru si v Nema problema také moc rád dává tradiční chorvatskou pljeskavicu, nejradši má tu plněnou pršutem a sýrem.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.