Bistro a obchod s delikatesami Premier Mercato na Rohanském nábřeží.
Foto: 2016 PHOTOONE®
Premier Mercato v pražském Karlíně je bistro, pekárna a obchod s vínem a delikatesami v jednom. Gourmetguru do podniku zašel na vydatnou snídani.

Rušnou Pobřežní ulici v pražském Karlíně má Gourmetguru v oblibě, zejména co se týče toulek za gastronomickými zážitky. Při té poslední narazil na svérázný podnik Premier Mercato v italském stylu – bistro, pekárnu a obchod s vínem a delikatesami v jednom.

Premier MercatoPremier Mercato oslavilo v březnu první narozeniny. Dřevěný interiér podniku působí útulně, stolky různých velikostí jsou od sebe daleko tak akorát, aby si lidé vzájemně nekoukali do talíře, a všude jsou poličky a vitríny plné lahví vín a domácích produktů. Na výběr jsou vážené sýry, šunky, nakládaná zelenina, ale také různé omáčky, těstoviny či sušené houby.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.