Má červené záblesky malin, aroma sušených borůvek a delikátní chuť třešňové šťávy, s krátkou jednoduchou dochutí.
Foto: archiv
Il Gufo není typické vinařství, ale velká farma v Toskánsku, která pěstování a výrobu vína nabízí jako zážitek hostům. Jejich víno Chianti "Il Gufo" 2015 je příjemné červené s aromatem sušených borůvek. Připomíná letní dovolenou.

Jsou vína, která když vám někdo nalije do skleničky, je to láska na první pohled. Nebo spíš na první přivonění či první ochutnání. Ale víno není jen o smyslech, ale i o lidech a příbězích. O těch někdy ještě víc. A pak už se člověk nesmí řídit jen svými chutěmi a preferencemi, ale má se vydat vstříc dobrodružství! Díky vínu jsem poznala spousty zajímavých lidí. Víno, to jsou i vzpomínky schované v lahvi. Máme-li chuť, můžeme si je nalít do skleničky a znovu vychutnat.

Nedávno jsem dostala lahev vína od jednoho dovozce. Obvykle takové dárky odmítám, protože píši nejradši o vínech, která jsem sama pro sebe objevila, a ne o těch, která − obrazně řečeno − objevila mě. Ale když jsem zjistila, že na webových stránkách tohoto dovozce je jen tohle víno, jedno červené a jedno bílé, vzbudilo to mou zvědavost. To se přece nemůže vyplatit! Za tím musí být nějaká vášeň!

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.