Tohle je víno pro nespoutaný a nečekaný zážitek, pro daný okamžik a zvláštní situaci, kterou prožíváte.
Foto: archiv
Původně Cuvée Oldschool 2011 je dnes obrandované jménem brněnského podniku Kohout na víně. Byť se jedná o seriózní víno, je to zároveň vinařský vtip, který se už bohužel nebude opakovat.

Zaplatili jsme účet a nezapomněli se zmínit, že nám moc chutnalo. Jídlo i víno. Číšník s úsměvem odešel, obratem se však u stolu objevil jeho kolega. V ruce držel dva ubrousky a dvě vidličky. "Můžu vás ještě chvíli zdržet?" Překvapilo nás to. Ale proč ne? Z brněnské vinotéky Kohout na víně se nám stejně moc nechtělo.

Muž vysvětlil, že v kuchyni "tak trochu blbnou" a že vymysleli nový tataráček a zajímal by je náš názor. Stálo to za to! Voňavé naškrábané hovězí bylo na talíři elegantně prezentované se želatinou z kohoutího vývaru, s krutony a posypané nastrouhaným syrovým květákem. Delikátní, a hlavně zajímavé!

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.