Fotografie s valentýnskou tematikou ze série „toužím, abys po mně toužil...“
Foto: Dita Pepe
Potřebuje láska svůj speciální den? Většina dotázaných odpoví, že nikoliv. Chovat se zamilovaně na Valentýna je stejné klišé jako opít se na silvestra. Dělají to jen amatéři. Anebo ne? Požádali jsme pět autorek o povídku na toto téma.

Dvě spoře oděné dívky na zadním sedadle mého taxíku se opile přely, která má hezčí. Navzájem si je ukazovaly a hlasitě vyzdvihovaly jejich přednosti. Nakonec mě požádaly, ať je rozsoudím. Pokusila jsem se o to, ale nebylo to snadné.

Obě kytice mi připadaly stejně krásné. Bohaté, barevně sladěné, nádherně vázané. Zjevně z dílny profesionálního floristy. A zjevně dost drahé. Děvčata si vzala do hlavy, že čím dražší kytice, tím větší láska. A dnes si každá přála být tou, která je ze všech nejmilovanější.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.