Lektorka a choreografka Doris Martinezová se v Praze chystá otevřít vlastní studio.
Foto: Archiv Doris Martinez
Kubánka Doris Martinezová je profesionální tanečnice, choreografka a lektorka. V Praze se nyní chystá otevřít vlastní pohybové studio. Kromě ryze tanečních choreografií bude Češky učit také AfroPowerFit - kombinaci tance a cvičení.

"Sice mě druhý den bolelo celé tělo, ale byla jsem šťastná. V tu chvíli jsem si uvědomila, že je to bomba, a začala jsem upřesňovat myšlenku," vypráví nadšeně choreografka Doris Martinezová o tanečním stylu s posilovacími prvky, který vymyslela. Energická tanečnice se narodila v kubánské Havaně, několik let žila ve Španělsku a roku 2009 se zabydlela v Praze. V českém hlavním městě se teď chystá otevřít pohybové studio a vlastní tanec AfroPowerFit v něm vyučovat.

"Poprvé jsem Českou republiku navštívila před třinácti lety v rámci expedice lektorů vyučujících kubánské rytmy," vypráví. "Před osmi lety jsem potřebovala změnu a vzpomněla si, jak se mi tady líbilo." Ve Španělsku, kde žila, probíhala ekonomická krize a nabídka, aby pracovala jako tanečnice a choreografka taneční skupiny v Praze, přišla velmi vhod. Nerozmýšlela se dlouho.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.