Víno je to těžké, ale ne těžkopádné. Na nose má mandarinky, olej z lněných semínek a vůni kapradí. Chuť je silná a vrstevnatá.
Foto: archiv
Slovenský Reya Magna Ryzlink rýnský, ročník 2013, podle žebříčků patří k nejlépe hodnoceným vínům v ceně do 300 korun. Víno je těžké, ale ne těžkopádné, chuť silná a vrstevnatá.

Stála v supermarketu přede mnou. Když mě spatřila, nahlédla mi do vozíku. Zatvářila jsem se asi překvapeně, protože s dalším, tentokrát omluvným úsměvem řekla na vysvětlenou: "Čtu vaše sloupky o víně. Tak mě zajímalo, jaké kupujete. Tohle můžete doporučit?" ukázala na elegantní láhev bílého se šroubovaným uzávěrem.

Potěšilo mě to, přece jen nejsem žádná celebrita, která v supermarketech prchá před fanoušky. A tak jsem jí ochotně odpověděla, že doporučit nemůžu, protože jsem víno ještě nechutnala. Ale že jsem o něm slyšela jen hezké věci. A jak mi zjistil syn, patří podle žebříčků v e-shopech či ve specializovaných mobilních aplikacích k nejlépe hodnoceným vínům v ceně do 300 korun. A to stojí jen kolem 160 korun.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.