Co by na Trumpovo zvolení americkým prezidentem řekli Našeho Národa Největší Mrtví.
Foto: Miloš Gašparec
Američtí satirikové jsou z nového prezidenta nešťastní. Jak parodovat muže, který v realitě překonává nejdivočejší fantazie humoristů? Těžko. Jde ale do tuhého, Donald Trump se ujímá úřadu, a tak ani satira nemůže prostě hodit flintu do žita. Požádali jsme přední české autory - spisovatele, kreslíře i komiky -, aby si představili, co nás v příštích čtyřech letech s Trumpem všechno může potkat.
O blízké budoucnosti s Donaldem Trumpem napsal...

Miroslav Macek (* 1944), původním povoláním stomatolog, posléze politik a místopředseda vlády, který dnes píše a překládá pro radost.

Václav III.

Slyšel jsem, že hodlá navštívit zemi své bývalé manželky. To je skvělý nápad, ovšem rozhodně by se měl vyhnout Olomouci.

Zikmund Lucemburský

Pokud by si chtěl předem vyzkoušet, jaké je to grilování, které jej čeká ze strany republikánských a demokratických odpůrců, rád mu vystavím glejt na cestu do Kostnice.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.