Jako dítě jsem měla domov. Měla jsem se kam vrátit, měla jsem rodiče, měla jsem sourozence...
Foto: Tomáš Princ
... táta mi umřel, když mi bylo patnáct, dostal infarkt přímo před mýma očima. Ale pořád jsem měla mámu, pořád jsem se měla na koho obrátit. Se spolužákem z architektury jsme hned na přelomu osmdesátého devátého a devadesátého roku založili firmu - navrhovali jsme, dělali design a architekturu... V dospívání jsem měla velké problémy s matkou a brzy se proto snažila osamostatnit. Nakonec jsem se od rodičů odstěhovala a zanedlouho se ocitla v cizině...

Fotografický blog Humans of Prague publikuje portréty lidí z pražských ulic. Snímky a doplňující texty jsou svědectvím letmých setkání mezi fotografem a neznámým člověkem. Cílem blogu je seznamovat čtenáře s rozmanitostí lidí, jejich myšlenek a příběhů v současné Praze.

Následující příběhy jsou součástí série o lidech, kteří se ocitli v "bytové nouzi", tak jak ji definuje připravovaný zákon o sociálním bydlení.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.