Příchod nového roku obvykle doprovázejí oslavy... a také tradice a předsevzetí.
Foto: HN – Lukáš Bíba
Rok 2016 vrcholí a kromě silvestrovských oslav příchod nového roku doprovázejí také zvyky a tradice. Zeptali jsme se, jak silvestra a první den nového roku prožívají vrcholoví čeští manažeři a byznysmeni. Jakou plánují oslavu? A co budou na Nový rok obědvat? Tradiční čočku příliš nečekejte.

Vánoční svátky jsou za námi a do konce roku 2016 zbývají poslední dny. Příchod roku nadcházejícího s sebou nese zvyky a tradice, od přípravy silvestrovského pohoštění přes výlety na hory po plánování nejrůznějších novoročních předsevzetí – ať už je později dodržíme, či nikoliv.

Jestli chtějí Češi přestat kouřit, zhubnout či mít více peněz, zkoumala síť výživových poraden Naturhouse, která prostřednictvím agentury STEM/MARK oslovila 500 respondentů. Z průzkumu vyplývá, že předsevzetí si stanoví více než polovina lidí a nejčastěji jsou jimi vysokoškolačky, které chtějí zlepšit svůj životní styl a díky tomu zhubnout. Pouze pětina z dotázaných však dokáže své plány skutečně naplnit.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.