Princezna ledu
Foto: Dita Pepe
Oslovili jsme 10 známých spisovatelů a požádali je, aby pro naše čtenáře napsali vánoční povídku. Vzniklo 10 literárních miniatur, jež doprovázejí fotografie Dity Pepe. Přední česká fotografka se nechala texty inspirovat a vytvořila cyklus snímků jen pro tuto příležitost. Věříme, že vás tento výjimečný dárek potěší. Přejeme krásné Vánoce!

Lola dostala od Ježíška brusle, hrozně si je přála, naučí se bruslit a všechny piruety, bude jako její nejoblíbenější princezna ledu. Jenže ještě ani jednou na bruslák nešli. Ale teď v neděli už určitě půjdou, slíbili Lole rodiče už minulej týden. Ale dneska se ukázalo, že táta musí do práce a mamka je nemocná, seděla při snídani v županu a pořád smrkala. A táta vymyslel, že přece můžou jet Lola s Kájou tramvají, to zvládnou, ne? Otočil se na mamku, ale ta vzdychla, protože nechce, aby jezdili po městě sami, a pak Lolu pohladila po tváři, Lolo, broučku, tak půjdeme v týdnu, hned, jak se mi udělá líp, slibuju.

A dneska se můžeš dívat na ten svůj film třeba dvakrát za sebou, dodala.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.