Czech Bar Awards - Ilustrační foto.
Foto: pixabay.com
Devátý ročník prestižní soutěže barů a kaváren Czech Bar Awards už zná své vítěze. Jako jediný obhájil loňské prvenství brněnský Super Panda Cirkus, bar s nejlepším designem. Hvězdou mezi kavárnami je dejvické Místo, nejlepším klubem a zároveň novým podnikem se stal Le Valmont.

Czech Bar Awards, které se letos konaly už podeváté, je utkání nejlepších českých kaváren, barů a klubů. Letos soutěžilo jednatřicet podniků v sedmi kategoriích od designu podniku až po nejlepší koktejly, sami barmani pak zvolili mistra svého řemesla. Jména vítězů zazněla v úterý 18. října v pražské Novoměstské radnici na Karlově náměstí.

Bar Awards Academy, sdružení odborníků z nápojové gastronomie, zástupců partnerů a gastro médií sestavuje finální nominace pěti podniků v každé kategorii. Vítěze vybírá odborná porota. Ta každý nominovaný podnik navštíví a ohodnotí komunikaci, práci personálu a prostředí.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.