Filmy z festivalové přehlídky chtějí upozornit na světové i lokální environmentální problémy.
Foto: Ekotopfilm
V Praze za týden startuje hlavní soutěžní část filmového festivalu Ekotopfilm. Představí okolo osmdesátky filmů, které upozorní na globální i místní ekologické problémy. Na festivalu mimo jiné vystoupí i ekonom Tomáš Sedláček.

V pražském Hotelu Olšanka se uskuteční hlavní soutěžní část filmového festivalu Ekotopfilm zaměřeného na udržitelný rozvoj ve světě a životní prostředí. Festival potrvá od 15. do 19. října. Nabídne 81 filmů, řadu besed i přednášek.

Filmy se zaměří na krásu, ale i kritický stav přírody, ukážou nejnovější technologie a vědecké objevy a upozorní na lokální i celosvětové problémy. Bude se promítat například i o tom, jak se dá uvařit z odpadu nebo kde je zakopaný jaderný pes. Ze snímků vybere mezinárodní porota v čele se Stevem Lichtagem ty nejlepší v každé kategorii.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.