Stephen Searer
Foto: HN – Václav Vašků
Stephen Searen na svých stránkách Office Snapshots představuje nejzajímavější pracoviště světa, mezi nimi i 12 zástupců z Česka. Začínal googlením inspirativních pracovišť pro zábavu. Dnes platí za "kancelářského guru", kterému posílají fotografie svých návrhů designéři a architekti z celého světa. Od pouhé fotogalerie s "hezkými obrázky" se jeho web stále více posunuje k jakési encyklopedii nápadů, jak vylepšit pracovní prostředí.

Na světě pravděpodobně nenajdete člověka, který v životě viděl víc kanceláří než Stephen Searer. Bývalý učitel historie má zvláštní sběratelskou zálibu - místo známek či starožitností shromažďuje fotografie krásných kanceláří. O svou sbírku se přitom dělí s celým světem prostřednictvím webu Office Snapshots. Během devíti let tam soustředil 30 tisíc snímků z více než 2400 pracovišť. Za tu dobu se z neznámého blogu stalo vyhledávané místo, kde čerpají inspiraci miliony lidí od architektů a designérů přes developery až po běžné zaměstnance.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.