Tématem letošního ročníku Dnů piva je jeho spojení s gastronomií. Festival završí Den otevřených pivovarů.
Foto: Shutterstock
Na pražské Kampě v pátek proběhne dobročinné setkání Řeka přání. Blízké Museum Kampa nabídne kunsthistorickou výstavu s díly Boštíka nebo Koláře. Holešovický festival vokálních formací A Capella láká na skupinu, která zářila na Českých lvech. Dny českého piva slaví stovky restaurací a hospod, letošním tématem je spojení piva a gastronomie. V Praze i Brně bude od soboty k mání divadelní scénář k osmému příběhu o Harrym Potterovi.

Happening a výstava na Kampě
Petr Vacek, herec a moderátor

EG38 04 L eka pL TM A nA LetniDum CZ ipad"Všechny velké i malé zvu v pátek 23. září od 17 hodin na Kampu, kde spolu s organizací Letní dům pořádáme třetí ročník dobročinného happeningu Řeka přání. Přijďte se pokochat krásou světel plujících po řece, potěšit prima muzikou, zahřát se teplým nápojem a zakousnout něco dobrého. A při tom jen tak mimochodem pomůžete dětem z dětských domovů," vzkazuje Petr Vacek s tím, že světýlka na řece doprovodí ohnivá show a další bohatý program.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.