Na střeše sedmipatrové budovy si pohodlně zacvičí až padesát lidí.
Foto: Archiv Paláce YMCA
Lidé se sedavým zaměstnáním si přes den zdravého pohybu moc neužijí. Palác YMCA proto na své střeše pořádá cvičení pro všechny "kancelářské povaleče". Pod vedením zkušené lektorky budou mít možnost se protáhnout a zároveň pokochat výhledem na Prahu.

Sedět celý den v kanceláři a koukat do počítače tělesné fyzičce ani zdravému duchu moc nepřidá. Kromě vytoužené pauzy na oběd a povinných pochůzek se všem "kancelářským povalečům" otvírá nová možnost, jak si sedavý den přece jen trochu zpestřit – cvičení s výhledem na pražská panoramata.

Za projektem s název Fit pauza stojí Palác YMCA v ulici Na Poříčí. "Chceme všem lidem z našich i okolních kanceláří nabídnout možnost trochu se provětrat," říká iniciátorka akce a ředitelka paláce Petra Otřísalová. Cvičit se bude každé pondělí na zdejší střeše, od 26. září do 10. října. Kvůli stále chladnějšímu počasí už další lekce proběhnou v areálu tělocvičny. Ta je rovněž součástí budovy a kdysi v ní cvičily i takové sportovkyně jako Věra Čáslavská a Eva Bosáková.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.