Tým tvůrců se inspiroval populárním Londýnským tržištěm v Camden Townu.
Foto: Images George Rex/Foter.com
V pražských Holešovicích se chystá alternativní trh. Prodávat se na něm místo zeleniny a ovoce bude kosmetika, móda nebo šperky. Weekend Market odstartuje 1. října v holešovické tržnici a opakovat se bude každou sobotu od 9 do 18 hodin. Tvůrci, kteří se inspirovali populárním Camden Marketem v Londýně, chtějí Pražanům nabídnout alternativu velkých nákupních center a představit jim české značky.

Na trhy se obvykle chodí pro čerstvou zeleninu, ovoce nebo květiny a další výrobky z českých farem. Co takhle zkusit něco nového a pravidelně vyrazit na tržnici za něčím jiným - designovou módou, šperky nebo domácí kosmetikou? V pražské holešovické tržnici se taková možnost naskytne od 1. října a opakovat se bude každou sobotu. Hlavní myšlenkou nového tržiště je podle organizátorů nabídnout lidem alternativu velkých nákupních center a představit jim české značky.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.