Alexandra Hiermanová ve skupině EPRV777 působí jako hlavní vyšetřovatelka a médium.
Foto: Archiv EPRV777
Alexandra Hiermanová jako prakticky založený člověk vystudovala strojírenskou technologii. Autonehoda, při které málem přišla o život, však její další směřování obrátila vzhůru nohama a ona objevila své zvláštní schopnosti. Dnes jako hlavní vyšetřovatelka a médium skupiny EPRV777 loví duchy a paranormální entity.

Vystudovala strojírenskou školu a pracovala jako technik v podlahářské firmě. Ačkoli je Alexandra Hiermanová poměrně prakticky založený člověk, vstoupila do skupiny, která se zabývá paranormálními jevy. "Rituály byly v dobách našich babiček naprosto přirozenou věcí," říká žena, která se zajímá o léčitelství, masáže a v Brně pořádá například proutkařské kurzy pro veřejnost.

Skupina European Paranormal Real Voices zkoumá paranormální jevy. Kdy jste se stala její členkou?
Před pěti lety. Její zakladatel Jaroslav Drábek byl mým učitelem, potkali jsme se asi před třinácti lety, kdy jsem se od něj začala učit psychotroniku, biotroniku, proutkařské dovednosti a léčitelství. 

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.