Manželky na export
Foto: Pavel Beneš
Je strašidelné si přiznat, že Donald Trump má za a) strašný vkus a za b) slabost pro ženy z východní Evropy. Ještě strašidelnější ovšem je, že ženy z východní Evropy mají slabost pro něj.

Nejpozitivnější věcí na celé kandidatuře Donalda Trumpa na nejmocnějšího muže planety je, že aspoň už není manželem české emigrantky. Nejsem si jistá, jestli by další takový škraloup na reputaci Česká republika momentálně zvládla. Proto je skvělé, že Trumpova poslední žena, Melania, je ze Slovinska, a celý svět se tedy může posmívat bizarnímu vkusu slovinských žen, a ne Češek. Děkujeme. Ne, vážně. Najlepša hvala!

Je ale taky namístě si položit otázku, proč si Donald Trump − zarytý odpůrce imigrace − vybírá za manželky ženy z východní Evropy. Jasně, je tam ten argument, že imigrantky jsou ve Spojených státech od toho, aby dělaly práci, ke které by se Američanky nesnížily, a to za mnohem méně peněz. Ale proč zrovna levná pracovní síla z východní Evropy? Co jsme komu udělaly? To si nemůže občas vzít nějakou, co já vím, třeba holku z Brazílie nebo Číny, abychom tu reputaci nejhorších zlatokopek světa s nejhorším vkusem na muže nemusely odskákat samy?

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.