Novocirkusový soubor Losers Cirque Company (Petr Horníček v bílém tričku).
Foto: Archiv Losers Cirque Company
Akrobat Petr Horníček zvítězil v roce 2010 v talentové soutěži. Od té doby se věnuje různým projektům. Před dvěma lety založil novocirkusový soubor Losers Cirque Company, který sází na neotřelost. Akrobatické prvky v něm spojují třeba s beat boxem, tancem a živou hudbou.

Před nedávnem vystupoval s cirkusem v Maďarsku, v maringotce ale nespal. Není kočovník, ale sportovec. A právě propojení akrobacie s divadlem a tancem je to, co Petra Horníčka na novém cirkuse přitahuje nejvíce.

"Některé novocirkusové soubory dokonce vystupují se zvířaty, ne však ve smyslu drezury," přibližuje devětatřicetiletý akrobat, který v roce 2010 zvítězil společně se Zdeňkem Moravcem v soutěži Česko Slovensko má talent, kde alias duo DaeMen ohromili svými silově akrobatickými kousky.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.