Své kousky na mezigenerační přehlídce předvede například i návrhář Jakub Polanka.
Foto: Archiv Old's Cool
Old’s Cool je festival nadace Elpida, jehož cílem je ukázat, že i na stáří se člověk může těšit. Na Mezinárodní den seniorů letos Elpida uspořádala speciální módní přehlídku. Modelky dvou generací předvedou kousky z dílen předních českých designérů.

Že stáří může být "cool", si myslí v nadaci Elpida, která přes deset let pomáhá seniorům stát se sebevědomou a respektovanou součástí společnosti. A aby všem bez rozdílu věku dokázali, že člověk by si důchod měl užívat, uspořádali poprvé před čtyřmi lety festival Old's Cool.

"Chceme lidem ukázat, že i na stáří se člověk může těšit. Není to přece nemoc nebo jen nějaký ekonomický status. Spousta lidí si to ale bohužel neuvědomuje," říká Bronislava Hilliová z nadace Elpida.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.