Moderní pětibojař Jan Kuf
Foto: Profimedia
Dita Stejskalová řídí pražskou Ogilvy Public Relations a obdivuje všestranné sportovce. A tak právě modernímu pětibojaři Janu Kufovi položila naším prostřednictvím několik otázek. Jak se mu daří mentálně "přepínat" z jedné disciplíny do další?

Ditu Stejskalovou i nás zajímá, kdy a čím Jana Kufa moderní pětiboj zaujal. "Hrál jsem hokej, dva roky jsem se věnoval atletice, bavil mě volejbal, ale žádný sport mě plně nezaujal. Teprve v 15 letech jsem si oblíbil moderní pětiboj, jemuž se věnoval i otec, ale nikdy mě nenutil, abych se potatil. Tento specifický sport mi učaroval především pro svoji pestrost, skromnost a gentlemanství. Každá disciplína je úplně jiná. Navíc šerm je mušketýrský sport s bohatou historií a jízda na koni je úžasně estetická."

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.