Menu vycházející z italské a francouzské kuchyně vypadalo lákavě.
Foto: red
Během čekání na jídlo můžete v Kare café vybírat zařízení do bytu, sedíte totiž v showroomu designového nábytku. Podávají se tu vyhlášené snídaně, my jsme zašli na oběd. Narazili jsme ale na jeden poměrně zásadní přešlap.

Koncept tohoto podniku je poněkud překvapivý. Bistro je totiž umístěné v showroomu designového nábytku Kare na pražském Jungmannově náměstí a hosté sedí přímo mezi zbožím. Na lustrech, židlích, polštářích, ale i porcelánovém kaktusu na stole jsou zavěšené cenovky, takže během čekání na jídlo můžete nakupovat aspoň očima. Pokud se posadíte ke stolku ve výloze, chvílemi si můžete sami připadat jako prodejní exemplář. Podávají se tu vyhlášené snídaně, my jsme zašli na oběd. Menu vycházející z italské a francouzské kuchyně vypadalo lákavě, podnik byl v poledne plný, mísili se v něm místní i cizinci. Kare totiž nabízí možnost, jak v centru metropole pořídit čerstvé jídlo za dobrý peníz. Kvalita je ovšem proměnlivá, my jsme narazili na jeden poměrně zásadní přešlap.

Byli jste v poslední době na zajímavém obědě či večeři? Nebo se chystáte? Schovejte si účtenku, vyfoťte si objednaná jídla a pošlete nám na mail life@economia.cz, co vám chutnalo/nechutnalo a proč.