Helena Dubnová vytváří kvalitní, hezké a současně funkční kabelky.
Foto: Archiv Baggage/fotones.cz
Helena Dubnová navrhuje elegantní kabelky, do kterých se vejde nákup, notebook i věci pro miminko. Její projekt Baggage propojuje brašnářské řemeslo s rodinnou tradicí koželužny. "Co se týče materiálu a barevné variability, dokážeme cokoli," říká sebevědomě.

Sehnat obyčejnou černou kabelku z kvalitní kůže může být někdy skoro nadlidský úkol. To před třemi lety poznala Helena Dubnová, která se jakožto dcera šéfky rodinné koželužny v kůži jednoduše vyzná. Ke svému překvapení ale zjistila, že nabídka není tak široká, jak si myslela, a že produktů, které odpovídají jejím požadavkům, není mnoho.

"Nezáleží mi pouze na tom, jak kabelka vypadá zvenku. Rozhodujícím faktorem je pro mě podšívka. Nenašla jsem ale žádnou kabelku, která by mi vyhovovala. Tak jsem se rozhodla, že začnu navrhovat vlastní," vysvětluje dnes pětadvacetiletá návrhářka na mateřské dovolené, zatímco její dvouletá dcerka spí ve vedlejší místnosti.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.