Stihnout Colours
Foto: HN – Jiří Zerzoň

01
Stihnout Colours
Daniel Konrád, vedoucí kulturní rubriky HN

Hudební festival Colours of Ostrava je nejhorší brát svědomitě: běhat z koncertu na koncert ve snaze slyšet všechno. To prostě nejde. Letos sice Colours nemají hvězdu, která vyprodává stadiony, nenechte si ale ujít páteční koncert zpěváka Antonyho, který si nyní říká Anohni a přeje si být skloňován jako žena. V sobotu zkuste potetované, odredované Američany Goddamn Gallows, v neděli ghanského reggae zpěváka Rockyho Dawuniho či malijskou skupinu Songhoy Blues vzniklou z reakce na rozmach terorismu v regionu. Komu by to nestačilo, může odběhnout do klubu Les na autorské čtení někdejšího člena Bretonovy surrealistické skupiny Fernanda Arrabala. A pak zase rychle zpátky to všechno nestíhat.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.