Kurz přežití v horách prý patří mezi ty nejnáročnější.
Foto: Archiv Kurzy přežití
Pobyt v přírodě se může někdy pořádně zkomplikovat - zvlášť když není co jíst ani kde spát. I tak může vypadat kurz přežití, který své účastníky provází extrémními podmínkami. Není výjimkou, že jej někteří v průběhu vzdají a raději s vrátí zpět do "civilizace".

Není to tak dávno, co v televizi běžela zahraniční reality show Kdo přežije. Partička exhibicionistů si uprostřed nepředvídatelných podmínek pralesa stavěla přístřeší, chytala dešťovou vodu a lovila potravu.

Aby si člověk mohl otestovat své hranice, nemusí své robinsonské schopnosti prezentovat před kamerou. Společností, které nabízejí speciální kurzy přežití, je dnes na českém trhu víc než dost. Sice nevyhrajete žádnou závratnou finanční odměnu, na dno si ale sáhnete a zjistíte, bez kterých věcí se musíte umět obejít.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.