Chlazení dusíkem je "nejčistším" způsobem přípravy ledové kávy. Starbucks ji nabídne hned v několika městech – Ilustrační foto.
Foto: Reuters
S přibývajícími horkými dny se Starbucks rozhodl rozšířit nabídku ledových nápojů. V některých amerických městech nabídne kávu chlazenou unikátní metodou - pomocí dusíku. Jde o doposud nejrychlejší způsob přípravy ledového nápoje.

K letnímu posezení na rozpálených zahrádkách kaváren neodmyslitelně patří ledová káva. Na frappé s vanilkovou zmrzlinou už dnes narazíte snad v každé z nich, jenže s takovou nabídkou se "kávomilci" jen málokdy spokojí, a tak se kavárníci pokoušejí vymýšlet stále něco nového, čím by mohli chuťové buňky svých zákazníků potěšit.

Ti, kteří si na ledovou kávu potrpí, moc dobře vědí, že jednu z nejširších nabídek tohoto nápoje najdou v kavárenském řetězci Starbucks – největším řetězci svého druhu na světě. Právě Starbucks se rozhodl svou nabídku ledově osvěžujících nápojů ještě rozšířit, a to o kávu speciálně chlazenou pomocí dusíku.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.