Filipa Hausknecht navštívil o Vánocích uprchlický tábor, kde rozdával dětem plyšáky.
Foto: Archiv Filipa Hausknechta
Filip Hausknecht se dlouhodobě angažuje v mnoha oblastech sociální pomoci. Nyní postoupil do finále soutěže Hledá se LEADr. Ta je určená mladým lidem, kteří se chtějí aktivně zapojit do dění ve svém okolí.

Jsou mladí, mají nápady i zájem o společenské dění a snaží se změnit svět k lepšímu. Takoví jsou účastníci soutěže Hledá se LEADr., která odstartovala v prosinci loňského roku a organizuje ji Jeden svět na školách se společností Člověk v tísni. Své nadšení pro dobrou věc neskrývá ani Filip Hausknecht, osmnáctiletý rodák ze Žižkova, který se probojoval až do finálové trojice. Porotu zaujal hned třemi projekty, jež cílí na lidi bez domova.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.