V nymburské restauraci Biograf servírují vše, na co si vzpomenete.
Foto: red
V nymburské restauraci Biograf servírují vše, na co si vzpomenete. Po vizuální stránce nelze nic vytknout - potěší vás interiér i prezentace jídla. Minus ale kuchaři dostávají za pečivo, na jehož úpravě by měli ještě zapracovat.

Podnik uprostřed nymburského náměstí je mezi místními dobře známý, ačkoli jeho současná podoba funguje teprve pár týdnů. Původně nevýrazné italské ristorante se zničehonic proměnilo v restauraci s kavárnou a extravagantním interiérem, kde najdete vše, nač si vzpomenete: od pizzy přes ryby a burgery až po steaky z grilu. Biograf ve snaze dostát svému názvu překypuje slušnou přehlídkou filmových plakátů, na jedné stěně jsou připevněné sklápěcí sedačky a přímo nad nimi se vyjímá tematická grafika mechanismu promítacího zařízení. Chvíli si možná připadáte jako v jiném časovém prostoru, usměvavá a pozorná obsluha však vše uvádí na pravou míru.

Byli jste v poslední době na zajímavém obědě či večeři? Nebo se chystáte? Schovejte si účtenku, vyfoťte si objednaná jídla a pošlete nám na mail life@economia.cz, co vám chutnalo/nechutnalo a proč.