Dokumentaristka Helena Třeštíková
Foto: HN – Martin Svozílek
Helena Třeštíková víkendové dny nijak zvlášť neprožívá. Za zvláště úspěšnou neděli považuje tu, kdy příprava oběda zabere co nejméně času. Těší se, až se sejde s celou rodinou na venkově a vyrazí společně s vnoučaty na procházku.

Režisérka Helena Třeštíková dny pracovního klidu a odpočinku dvakrát neprožívá. Za zvláště úspěšnou pak považuje takovou neděli, kdy příprava oběda zabere co nejkratší dobu.


Držíte ze zásady nepracovní neděle, anebo to máte jinak nastavené?

Moc se té zásady nedržím, spíš bych řekla, že neděle je pro mě dost často takový "sanitární den", kdy doháním různé resty z pracovního týdne. Peru, odpovídám na nevyřízené e-maily, pracuji na tom, co jsem nestihla, a věnuji se podobným, nepříliš poetickým aktivitám. Když vyjde čas, jdeme se s mužem trochu projít, abychom měli pocit, že nejsme úplní peciválové.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.