Vojtěch Kalina z punk-rockové kapely Pipes and Pints je současně také terapeutem.
Foto: Barbora Pěničková
Jsme normální? Takovou otázku si klade letošní ročník festivalu Mezi ploty. Do některých doprovodných workshopů se zapojí sami účinkující. Jedním z nich je Vojtěch Kalina, zpěvák a terapeut, který s návštěvníky bude diskutovat o nočních můrách.

O posledním květnovém víkendu proběhne v areálu bohnické nemocnice v pořadí už čtyřiadvacátý ročník festivalu Mezi ploty propojující multižánrovou kulturu s pomocí a inspirací pro všechny, kteří se nacházejí v různých životních situacích. Festival je rozdělený do čtyř zón a čtrnácti scén a návštěvníci si tak budou moci užít společný čas při hudebních, divadelních i tanečních představeních a dalším doprovodném programu.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.