Lenka Frková, jedna z provozovatelek Miniazylu Voříškov.
Foto: Jan Tichý Photography
Projekt Laskavec Nadace Karla Janečka oceňuje lidi, kteří nezištně konají dobré skutky. Zatím poslední titul byl udělen Miniazylu Voříškov, který poskytuje dočasný domov opuštěným psům. Člověka, který by si za svou dobročinnost zasloužil uznání, můžete nominovat i vy.

Nadace Karla Janečka na začátku března tohoto roku ocenila prvního laskavce: člověka, který nezištně koná dobré skutky pro své okolí. Byl jím Jindřich Hašek, učitel matematiky, fyziky a finanční gramotnosti na karlovarské základní škole.

Od té doby jsou každý měsíc oceněni další laskavci, jejichž dobrosrdečná práce a zapálení pro věc se okolí jevily neobyčejnými. V dubnu získala ocenění důchodkyně Hana Vaňousová a zatím poslední titul byl v květnu udělen Miniazylu Voříškov, ekologickému útulku pro psy nedaleko Prahy.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.