Hamleys World v Praze připomíná americký rodinný film.
Foto: Martin Malý
Populární londýnské hračkářství Hamleys otevírá v Praze obří pobočku. Dvoupatrovým rájem hraček provedou děti školení demonstrátoři. Hračkářství slibuje unikátní zážitek pro celou rodinu.

Ve čtvrtek 5. května se veřejnosti otevře továrna na splněná dětská přání. Prostor o rozloze větší než 6000 metrů čtverečních je jako vystřižený z amerického filmu: chytlavá melodie, záplava balonků, mluvící strom, skluzavky či pouťový kolotoč s koňským spřežením láká malé i velké návštěvníky do Hamleys Worldu.

Těm se v ulici Na Příkopě otevřou dvě patra plná hraček, ve kterých děti najdou snad vše, na co si vzpomenou  od plyšových medvídků přes výtvarné potřeby a lego až po hračky dnešní doby. "Se současným rozvojem informačních technologií se neustále snižuje věková hranice dětí, které zajímají ještě klasické hračky. Ty postupně upřednostňují všemožné elektronické vymoženosti. Troufám si ale říci, že kdokoli pod deset let je naším zákazníkem a máme také několik konceptů, které by měly oslovit děti do patnácti let," vysvětluje Pavel Čmelík, ředitel společnosti Inexad, která je českým partnerem Hamleys.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.