Kožené pouzdro na brýle je jednoduché, stylové a kvalitní zároveň.
Foto: Archiv Lukáše Blahy
Lukáš Blaha pochází z rodiny, která se řemeslné výrobě věnuje už od konce devatenáctého století. Pod vlastní značkou tvoří designové kousky ze dřeva a kůže. Doplňky vyrábí i na míru zákazníkům. Jaký byl ten nejkurióznější?

Luxusní doplňky nemusí být nutně vyrobené ze vzácných kovů ani být posázené drahými kameny. V Ateliéru Blaha vznikají designové kousky z přírodních materiálů, které jen tak něco nezaskočí  ze dřeva a z kůže. Tedy z látek, které jsou ve své jednoduchosti nejen krásné, ale také trvanlivé a nezůstává po nich zbytečná ekologická stopa.

Pro osmadvacetiletého Lukáše Blahu je výroba stylových produktů prací na plný úvazek, pod vlastní značkou tvoří už dva roky. Sám pochází z rodiny, která k práci se dřevem nikdy neměla daleko, truhlářskou a ševcovskou dílnu otevřeli Blahovi už v roce 1887. Jeho dědeček jako jeden z mála dodnes ovládá kolářské řemeslo. 

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.