Dominika Gawliczková na své první cestě za hranice Evropy.
Foto: Dominika Gawliczková
Studentka Dominika Gawliczková je autorkou blogu Dominika na cestě. Na motorce procestovala už pěkný kus světa a v současnosti plánuje vydat svou druhou knihu. Nejradši cestuje sama, v létě se chystá do Jižní Ameriky.

Dominika Gawliczková je třiadvacetiletá studentka Automobilního a dopravního inženýrství na Fakultě strojního inženýrství při VUT v Brně. Do drobné světlovlásky by málokdo řekl, že její největší vášní je motorka. Potkaly jsme se v Café Niveau, rušné kavárně obchodního centra Arkády Pankrác. Nad šálkem čerstvého mátového čaje jsme si povídaly o jejích odvážných cestách po Evropě i mimo ni a o tom, že budoucnost je jeden velký otazník. Na svou poslední výpravu vyrazila společně s partou žlutých trabantů svého přítele Dana Přibáně.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.