Vizuální shrnutí ročních cílů.
Foto: Archiv DOLLER
Dva zcela odlišné koncepty motivačních diářů mají stejný cíl - naplnění vlastních vizí. Se zvyšující se mírou informací současně rostou i nároky na člověka. Efektivně si rozvrhnout čas a utříbit myšlenky je základem úspěchu.

Nejspíš to znáte – odkládání povinností na neurčito, neefektivní sebeorganizace a nedostatečná motivace cokoli úspěšně dotáhnout až do konce. Sečteno podtrženo, prokrastinace může vykrystalizovat až v chronický, zdraví nebezpečný jev.

Nejedná se přitom o novinku mezi nešvary, lidé měli tendenci odkládat své povinnosti vždy, jen se termín prokrastinace zejména v posledních letech zpopularizoval a řeší se tak mnohem více. "Neustále se zvyšuje míra informací současně s nároky na člověka. Lidé mají málo času a mnohdy si jej nedokážou efektivně rozvrhnout," vysvětluje Aneta Drábková z projektu Konec prokrastinace.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.