Na tři výherce čeká nocleh v pařížském akváriu plném žraloků.
Foto: archiv Airbnb
Společnost Airbnb vyhlásila netradiční soutěž. Výherci stráví noc uprostřed obřího akvária. Ve speciální skleněné místnosti se ponoří mezi žraloky.

Komunitní platforma Airbnb se specializuje na ubytování dobrodružných cestovatelů. Ti mohou nabízet, vyhledávat a rezervovat si bydlení přes počítač, mobilní telefon či tablet. Je zvykem, že turista se prostřednictvím společnosti ubytuje zpravidla přímo u někoho doma. Nyní ale Airbnb přichází s nápadem, u kterého se tají dech.

Společnost totiž vyhlásila soutěž, jejíž tři výherci stráví noc uprostřed obřího pařížského akvária L'Aquarium de Paris. Okolo skleněné místnosti, kterou obklopuje nádrž se třemi miliony litrů vody a jež je ponořená do hloubky 10 metrů, nedočkavě krouží 35 žraloků. Nikomu tedy není doporučeno zhlédnout před pobytem film Čelisti a jemu podobné snímky.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.