Air Swimmers jsou oblíbené u dětí i dospělých - Ilustrační foto.
Foto: foter.com/ brett jordan
Populární americké levitující hračky jsou k dostání už i v Česku. Ve vzduchu se cítí doslova jako ryby ve vodě. Fungují podobně jako autíčka na dálkové ovládání s tím rozdílem, že se plní heliem.

V aktuálním vydání magazínu ego! si můžete přečíst o funkcionalistické památce s bohatou historií, která v současnosti poskytuje zázemí především umělcům a různým alternativním projektům. Na této adrese sídlí rovněž autorizovaný prodejce létajících hraček, jejichž oficiální distribuce u nás začala v roce 2011. Řeč je o Air Swimmers – levitujících hračkách, které zabaví děti i dospělé. Ty se ve vzduchu cítí doslova jako ryby ve vodě.

1Celý mechanismus funguje podobně jako stará známá autíčka na dálkové ovládání. S tím rozdílem, že Air Swimmers se pohybují ve vzduchu díky heliu, kterým se plní. To si zájemci odnášejí domů v bombě. Hračka vydrží nafouknutá přibližně dva týdny, poté se musí helium doplnit.

HN

Ještě na vás čeká 60 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.