Praha aspiruje na jedno z nejromantičtejších měst - Ilustrační foto.
Foto: foter.com/Harry Pammer
Do Prahy ročně míří miliony turistů, láká je především pohádková atmosféra a architektura. Za úspěchem Prahy stojí nepochybně také její fotogeničnost. Cizinci si pochvalují cenové relace v ubytovacích zařízeních i restauracích.

Stověžatá Praha, matička měst. Praha není srdeční záležitostí pouze nemalé části Čechů, těší se velkému zájmu i ze strany zahraničních turistů. Umístila se v první desítce hned několika žebříčků, které sestavují seznam nejromantičtějších a nejkrásnějších míst. Společně s Prahou se ve výběru objevila města jako například Paříž, Benátky, Řím nebo Vídeň. Během následujícího víkendu  ku příležitosti svátku zamilovaných – očekává hlavní město extrémní turistickou návštěvnost.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.