Eli In A Fairy Tale
Foto: Max Gerber, Timothy Archibald
Timothy Archibald, úspěšný fotograf ze San Franciska, začal svého prvorozeného syna Eliho fotografovat ze zoufalství. Protože mu nerozuměl. Eli se choval jinak. Nepochopitelně.

Všední předměty jako dveře či hadice od vysavače na něj měly téměř hypnotizující účinek. Míval bouřlivé záchvaty vzteku. Byl skoro posedlý napodobováním různých strojových zvuků, snažil se hlasitě imitovat couvající popelářský vůz, pípání mikrovlnné trouby, řev motoru auta řadícího na vyšší otáčky. Občas se to nedalo vydržet. Ale když ho rodiče požádali, aby se ztišil, tvrdil jim, že to nejde, neboť ti couvající popeláři jsou slyšet přesně takhle nahlas a taky se na požádání neztiší.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.