Svatební cirkus, aneb Happening za lepší svatby je název netradičního svatebního veletrhu - Ilustrační foto.
Foto: foter.com/Nick-K (Nikos Koutoulas)
Svatební cirkus, aneb Happening za lepší svatby je název netradičního svatebního veletrhu. Budoucím novomanželům představí možnosti, jak zorganizovat jedinečnou svatbu. Na své si přijdou vyznavači květinových aranží z lučních květin i milovníci polaroidových fotografií.

Brát se jinde než v kostele nebo na úřadě už není nic neobvyklého. Kromě netradičního umístění lze ale svatby ozvláštnit ještě spoustou dalších způsobů. Svatební cirkus, aneb Happening za lepší svatby je název netradičního svatebního veletrhu, který chce pomoci budoucím novomanželům uspořádat svatbu přesně podle jejich představ, ale rozhodně jinak, než na co jsme v Česku tradičně zvyklí.

Mezi nejoblíbenější místa na konání svatby stále více patří příroda, ať už jde o louku nebo les. Nejnovějšími trendy ve výdobě jsou tak například luční květiny nebo něžné papírové dekorace. A co víc, unikátní mohou být i vzpomínky na svatební den - díky polarodidovým fotoaparátům, které pořízují obrázky s neobvyklým zamlženým nádechem.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.