Humans of Prague
Foto: Tomáš Princ
Unikátní projekt Tomáše Prince glosuje život české metropole skrze snímky a krátké výpovědi jejích obyvatel, s nimiž se autor náhodně potkává. Jeho fotoblog, založený v roce 2013, naleznete na webu humansofprague.ihned.cz. Pro magazín ego! vybral tvůrce nejlepší snímky za rok 2015.
jarvis_568e722a498e3d12dee1e61b.jpeg

"Chtěla bych být více komunikativní, ne tak uzavřená sama do sebe. Pracuji v kavárně a vidím, že kolegové se dokážou se zákazníky bavit, že si mezi nimi našli přátele. Že se lidem dívají do očí, když s nimi mluví. Mně to dělá problémy. Přestože z kurzů a knížek vím, jak by se mělo komunikovat, jak být příjemný, jak si lidi získat. Mám pocit, že čím více si to uvědomuji, tím je to pro mě těžší."

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.